Ford Mondeo Cilinderkop
M10
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Aantal | 8 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11, Buiten Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -39%
M10, Binnen Torx
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
17 mm, M12x1,5x160, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x160 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -21%
M11 x 1.5, Buiten Torx
| Schroefdraadmaat | M11 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Aantal | 10 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Omschakelklep
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
- -16%
Electrisch-pneumatisch, Omschakelklep
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12, Staal, Buiten Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -39%
M12, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 156 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 136 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten Torx
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 132 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - T 60, Binnen Torx, M12x1,75x137, M12x1,75x177
| Sleutelwijdte | TX - T 60 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,75x137 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,75x177 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - T 55, M10x1,25x145,5, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x145,5 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TX - T 55, M10x1,5x143, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x143 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
13 mm, M10x1,5x152,5, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x152,5 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, M10x1,5x160, M8x1,25x121
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 13 |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5x160 |
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25x121 |
- -20%
PL 10, M10x1,5x105, Polydrive
| Sleutelwijdte | PL 10 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x105 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Polydrive |
- -20%
TX - T 55, M10x1,25x147, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x147 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - T 55, M10x1,5x102, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x102 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - T 70, M12x1,75x136, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 70 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x136 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10, Binnen Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 142 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aantal | 10 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11, Buiten Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -81%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, M12x1,75x157, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x157 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -18%
TX - E 14, M12x1,5x121, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x121 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -19%
TX - E 14, M11x1,5x147, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x147 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -15%
M10
| Gewicht [g] | 690 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Aantal | 10 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Gewicht [g] | 938,7 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 142 |
| Aantal | 10 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.