Ford Cilinderkop
M9, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -37%
M10
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Aantal | 8 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Binnen veeltandig, Met tussenringen
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Aantal | 10 |
| Lengte 1 [mm] | 115 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11 x 1.5, Buiten Torx
| Schroefdraadmaat | M11 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Aantal | 10 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9
| Gewicht [g] | 560 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Aantal | 10 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
13 mm, M9x1,25x96, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25x96 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -17%
M12, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Binnen Torx
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11, Buiten Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -39%
M10, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
17 mm, M12x1,5x160, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x160 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -21%
M12, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 113 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Aantal | 10 |
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M11, Buiten Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M11 x 1,5, Staal, Binnen veeltandig
| Aantal schroeven | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M11 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met zekeringsplaat |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 81 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 70 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11 x 1,5, Staal, Binnen veeltandig
| Aantal schroeven | 9 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M11 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met zekeringsplaat |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 144 |
| Lengte [mm] | 156 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 120 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,75, Staal, Buiten zeszijdig
| Aantal schroeven | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 157 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Lengte [mm] | 170 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 117 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,75, Buiten zeszijdig
| Schroeflengte onder kop [mm] | 157 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Lengte [mm] | 170 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.75, 068103384A, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.75 |
| Lengte [mm] | 115 |
| Voor OE nummer | 068103384A |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aantal | 10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.75, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.75 |
| Lengte [mm] | 177 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aantal | 10 |
| Lengte 1 [mm] | 137 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.5, Buiten veeltandig
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 113 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Aantal | 10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1.25, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.25 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aantal | 10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1.25, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.25 |
| Lengte [mm] | 118 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
| Aantal | 10 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10/M8, Buiten zeszijdig
| Spoed 1 [mm] | 1,25 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10/M8 |
| Lengte [mm] | 139 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aantal | 18 |
| Lengte 1 [mm] | 120 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1.5, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aantal | 10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10/M12
| Spoed 1 [mm] | 1,5 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10/M12 |
| Lengte [mm] | 101 |
| Aantal | 8, 10 |
| Lengte 1 [mm] | 113 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9 x 1.25, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M9 x 1.25 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aantal | 10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.5, M10 x 1.25
| Lengte [mm] | 114 |
| Aantal | 18 |
| Lengte 1 [mm] | 100 |
| Lengte 2 [mm] | 150 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 x 1.25 |
| Schroefdraadmaat 3 | M10 x 1.25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.5, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aantal | 10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1.5, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 143 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aantal | 10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14/200X136-QTY=4, M12/175X80-QTY=1, M12/175X116-QTY=1, Binnen veeltandig
| Schroefdraadmaat | M14/200X136-QTY=4, M12/175X80-QTY=1, M12/175X116-QTY=1 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Optioneel |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12/1.5X160-QTY=10, GK2Q6065FA
| Schroefdraadmaat | M12/1.5X160-QTY=10 |
| Voor OE nummer | GK2Q6065FA, 2080936 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.