Ford Cilinderkop
Zonder klepveren
| Voor OE nummer | 1701911, 1333272, 1099947 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
| Componentennummer | BSG 30-110-004 |
Met klepveren, Met kleppen, BSG 30-110-006
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
| Componentennummer | BSG 30-110-006 |
Met klepveren, Met kleppen, BSG 30-110-007
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
| Componentennummer | BSG 30-110-007 |
Met klepveren, Met kleppen, PUMA EURO 5, for highpressurepump
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
| Versie | PUMA EURO 5, for highpressurepump, 5 boltholes |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
AV6Q6C032AA, 4AV6Q6C032AA
| Voor OE nummer | AV6Q6C032AA, 4AV6Q6C032AA, 36001473, 1850526, 1685778, 0200HS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
| Voor OE nummer | 9667539788, 9464820588, 8252347, 71794710, 71794708, 71794443, 71789715, 71724183, 71724182, 3M5Q6C032BA, 2070070, 1869775, 1231927, 0200GP, 0200EF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
Y60110090
| Voor OE nummer | Y60110090, 8603391, 1767479, 1676242, 1477183, 1229884, 0200JJ, 0200EH |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
924F6050BC
| Voor OE nummer | 924F6050BC, 7053196, 6686104, 6686103 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
HG9Q6C032AA, GK2Q6C032AA
| Voor OE nummer | HG9Q6C032AA, GK2Q6C032AA, 2405679, 2286756, 2011399 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
R2Y410100A, OR2TF10100B, OR2TF10100, 66AMZ002
| Voor OE nummer | R2Y410100A, OR2TF10100B, 66AMZ002 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepvoering, klepzittingen en voorkamer, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
03G103351C, 038103351D, Directe Injectie
| Voor OE nummer | 1118995, 03G103351C, 038103351D |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
Rubber
| Gewicht [g] | 89 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
- -70%
M 11, Buiten Torx, Met band
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 11 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met band |
- -58%
Aluminium, Met tapeind, Met klepzitting, Met klepgeleider
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tapeind, Met klepzitting, Met klepgeleider |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
- -64%
Aluminium, Met kleppen, Met tapeind, Met nokkenas(sen)
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met tapeind, Met nokkenas(sen), Met klepzitting, Met klepgeleider |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
- -55%
07-3088, Semi, Voor
| Componentennummer | 07-3088 |
| Verwerking | Semi |
| Inbouwplaats | Voor |
07-3089, Semi, Achter
| Componentennummer | 07-3089 |
| Verwerking | Semi |
| Inbouwplaats | Achter |
M11/150X91,5-QTY=8, M11/150X118-QTY=7, M11/150X108-QTY=7
| Schroefdraadmaat | M11/150X91,5-QTY=8, M11/150X118-QTY=7, M11/150X108-QTY=7 |
| Voor OE nummer | 0204.26, 0204.25, 0204.24 |
- -67%
M12/175X115-QTY=10, 068103384A, Binnen veeltandig
| Schroefdraadmaat | M12/175X115-QTY=10 |
| Voor OE nummer | 1005250, 068103384A |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -47%
M11/150X121-QTY=10
| Schroefdraadmaat | M11/150X121-QTY=10 |
| Voor OE nummer | 6184406, 1E0310135 |
- -65%
M11/150X120-QTY=7, M11/150X107,5-QTY=15
| Schroefdraadmaat | M11/150X120-QTY=7, M11/150X107,5-QTY=15 |
| Voor OE nummer | 20456, 20455, 1646405, 1646404, 130723, 130722 |
- -59%
M10/150X178-QTY=10, LR026143, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M10/150X178-QTY=10 |
| Voor OE nummer | LR026143 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -65%
M11/150X85-QTY=7, M11/150X144-QTY=3, M11/150X117-QTY=10
| Schroefdraadmaat | M11/150X85-QTY=7, M11/150X144-QTY=3, M11/150X117-QTY=10 |
| Voor OE nummer | 9900680, 9900580, 9900480, 1669797, 1669796, 1669795, 021103384F, 021103384E, 021103384D |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -45%
M10/150X178-QTY=10, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M10/150X178-QTY=10 |
| Voor OE nummer | 1073369 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -63%
M12/150X112-QTY=10, RF0110135A, Buiten veeltandig
| Schroefdraadmaat | M12/150X112-QTY=10 |
| Voor OE nummer | RF0110135A, 1440382 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -63%