Renault 5 Dynamo
Draairichting met de klok mee, R 60, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,3 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 60 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / L |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -18%
Draairichting met de klok mee, L/R 60, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,17 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M4) / W( |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
Draairichting met de klok mee, L 20, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,03 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / B-(M6) / D+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Zowel rechtom als linksom te gebruiken, L/R 60, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,54 |
| Draairichting | Zowel rechtom als linksom te gebruiken |
| Positie / graad | L/R 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M4) / W( |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -23%
Draairichting met de klok mee, L 20, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,99 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / B-(M6) / D+ |
- -21%
Dubbele zwaaiarm, re 70
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 48 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 70 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Enkelvoudige zwaaiarm, li 20
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 20 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Enkelvoudige zwaaiarm, li 60
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Dubbele zwaaiarm, re 60
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Dubbele zwaaiarm, li 38
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Dubbele zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Met riemschijf, Draairichting tegen de klok in
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,00 |
| Bevestigingshoek [graden] | 70,0 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 66,5 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 83,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 27,0 |
| Gatdiameter [mm] | 10,2 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal riemen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Nettogewicht [g] | 4403 |
- -36%
Draairichting met de klok mee, V-riemschijf
| Nettogewicht [g] | 4708 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,50 |
| Bevestigingshoek [graden] | 70,0 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 46,7 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 83,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 64,0 |
| Gatdiameter [mm] | 10,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal riemen | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -51%
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 45,5 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 56,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,3 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal riemen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 4647 |
- -42%
| Verpakkingslengte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 170 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,40 |
- -65%
| Nettogewicht [g] | 994 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,40 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,8 |
- -65%
| Nettogewicht [g] | 973 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,40 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,8 |
- -65%
| Nettogewicht [g] | 90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Nettogewicht [g] | 8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
- -65%
- -10%
- -4%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,36 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,63 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug3, M6 b+
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | L-EX Plug3, M6 b+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug3, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,56 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | L-EX Plug3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug3, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | L-EX Plug3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug 3, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,72 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Klem | L-EX Plug 3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee, PL27, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 178,00 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL27 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -65%