Renault 5 Dynamo
Draairichting met de klok mee, PL27, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 176,00 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL27 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Draairichting met de klok mee, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / S / IG / L |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting tegen de klok in, R 70, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,32 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Positie / graad | R 70 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / L |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -30%
- -7%
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Enkelvoudige zwaaiarm, li 20
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Positie / graad | Li 20 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Dubbele zwaaiarm, re 60
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Re 60 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Li 38, Dubbele zwaaiarm
| Positie / graad | Li 38 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, re 60, Dubbele zwaaiarm
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Re 60 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
PL27, Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Diameter [mm] | 67 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL27 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -22%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 15,50 |
| Breedte [mm] | 6,30 |
| Dikte [mm] | 4,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -82%
Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Diameter [mm] | 76,00 |
| Laadstroom [A] | 33 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -66%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,36 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug3, M6 b+
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | L-EX Plug3, M6 b+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug3, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | L-EX Plug3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -71%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -70%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%