Land Rover Defender Motorolie
API SN/CF, ACEA C3, MB 229.31, VW 504.00
| Specificatie | API SN/CF, ACEA C3, MB 229.31, VW 504.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.51, VW 507.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Fles
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Jerrycan
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Kan
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, CF, SL, A3/B4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, VW 501 01 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10W-40, VW 505 00, VW 502 00, Deels synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, Mineraal olie, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.5, MB 229.3, GM LL-B 025, GM LL-A 025, FIAT 9.55535-G1, BMW LL01 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Volledig synthetisch, STJLR 03.5005, Ford WSSM2C934-B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5005, Ford WSSM2C934-B |
- -98%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, Volledig synthetisch, STJLR 03.5003, RENAULT RN 0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5003, RENAULT RN 0700 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-50, SM, A3/B4, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-50 |
| API specificaties | SM |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 6094M, Ford M2C-153E |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A
| Specificatie | API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS, API SJ/CG-4, API CF, MAN 271
| Specificatie | Volvo VDS, API SJ/CG-4, API CF, MAN 271, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, VW 501.01, Mack EO/L, VW 505.00 (97), MB 228.1, Allison C-4, MTU type 2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 501.01, API SJ/CG-4, API CF, MAN 271
| Specificatie | VW 501.01, API SJ/CG-4, API CF, MAN 271, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, Volvo VDS, MB 228.1, Allison C-4, VW 505.00 (97), MTU type 2, Mack EO/L |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 228.1, API SJ/CG-4, API CF, Allison C-4
| Specificatie | MB 228.1, API SJ/CG-4, API CF, Allison C-4, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, MTU type 2, VW 501.01, Volvo VDS, VW 505.00 (97), MAN 271, Mack EO/L |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API SJ/CG-4, API CF, Allison C-4, MB 228.1
| Specificatie | API SJ/CG-4, API CF, Allison C-4, MB 228.1, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, MAN 271, Volvo VDS, MTU type 2, VW 501.01, VW 505.00 (97), Mack EO/L |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-5, MB 229.72, BMW Longlife 14FE+, Ford WSS-M2C962-A1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-5, ILSAC GF-7A, Chrysler MS-12145, Ford WSS-M2C954-A1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2
| Specificatie | API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, Mack EO/L, Allison C-4, MTU type 2, MB 228.1, MAN 271, Volvo VDS |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2
| Specificatie | API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, MTU type 2, MB 228.1, Mack EO/L, Allison C-4, Volvo VDS, MAN 271 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2
| Specificatie | API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, Volvo VDS, MAN 271, MTU type 2, MB 228.1, Mack EO/L, Allison C-4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2
| Specificatie | API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, MB 228.1, MTU type 2, Allison C-4, Mack EO/L, MAN 271, Volvo VDS |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C917-A, VW 511.00, VW 505.01, Fiat 9.55535-T2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502.00, Fiat 9.55535-S2, Renault RN0710, Renault RN0700
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Renault RN0710, VW 502.00, MB 229.51, MB 226.5
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S2, Fiat 9.55535-GH2, MB 229.51, GM dexos 2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.