Zoekresultaten "1167"
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 232 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 232 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B00 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
- -38%
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
| Gewicht [kg] | 1,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 163 |
| Breedte [mm] | 20 |
- -23%
Torx-30, Met buitendraad, M6x1
| Sleutelwijdte | Torx-30 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M6x1 |
| Lengte [mm] | 14 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 825 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
TA60, 560 410 054
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 172 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Componentennummer | TA60, 560 410 054 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | Onderhoudsvrij |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), TRW, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
| Artikelnummer paar | 82-1168 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 154 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Torx-50, Met buitendraad, M10x1,5
| Sleutelwijdte | Torx-50 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1035 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1025 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -13%
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -62%
M8x1,25, M16x1,5, Filter insert
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -26%
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
06K 103 485A, zwart, Kunststof, Met pakking
| Voor OE nummer | 06K 103 485A |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1165 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -36%
- -37%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 49 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 169 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, voor voertuigen met Xenon verlichting
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Oliedruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Gewicht [kg] | 4,800 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 32 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK122, MK048 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL |
- -33%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Brochure raadplegen | |
| Buiten lengte [mm] | 715 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 700 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Lengte [mm] | 100 |
| Dikte [mm] | 11 |
| Breedte [mm] | 90 |
- -84%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Rubbermetaallager, rechts, Links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
- -79%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, voor roetfilter
| Maat van uitwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kabellengte [mm] | 890 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.