Volkswagen Golf Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch, Hub Height 110mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 110mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -67%
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 110mm, ZF/Saginaw/KYB
| Nettogewicht [kg] | 1,62 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 110mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/Saginaw/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -71%
Geschroefd, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter [mm] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Kayaba
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, ZF, Saginaw
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 1 |
| Diameter [mm] | 98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF, Saginaw |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Saginaw / ZF, voor voertuigen zonder airco
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 1 |
| Diameter [mm] | 98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw / ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Saginaw / ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 1 |
| Diameter [mm] | 98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw / ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Saginaw
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Saginaw, voor voertuigen met airco
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter [mm] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen zonder airco
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, ZF, voor voertuigen zonder airco
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, DELPHI, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | DELPHI |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, SAGINAW, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, KAYABA, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, TRW, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf, Zonder reservoir
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Driehoekig, Hydraulisch, voor stuur links/rechts, Met adapter
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Diameter persleidingaansluiting [mm] | 16 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 42 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Positie zuigleiding aansluiting [°] | 0 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Componentennummer | BSG 90-355-010 |
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
VW 3 loch, Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 1 |
| Spiebaan | VW 3 loch |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Curved Triangle, M16, Hydraulisch, voor stuur links/rechts
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Hydraulisch, ZF-SAG, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF-SAG |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
VER FOTOS, zwart, Hydraulisch, SAGINAW
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
VER FOTOS.., zwart, Hydraulisch, SAGINAW
| Specificatie | VER FOTOS.. |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch, SAGINAW
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Zwart, Hydraulisch, SAGINAW, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
Zwart, Hydraulisch, SAGINAW, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 90 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |