Volkswagen Polo Stuurbekrachtigingspomp
Elektrisch hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, 1N2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Voor PR nummer | 1N2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,15 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Voor fabrikant | TRW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 265,87 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, 6R0..., TRW, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 6R0... |
| Voor fabrikant | TRW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder stuurhoeksensor aan stuurhuis, voor voertuigen met stuurhoeksensor aan stuurinrichting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, KOYO/SMI, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | KOYO/SMI |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 72 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,15 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, Saginaw/ZF/KYB
| Nettogewicht [kg] | 2,18 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw/ZF/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,64 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,32 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,64 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Visteon
| Nettogewicht [kg] | 1,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,37 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Kayaba |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Curved Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 105 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Curved Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -67%
Curved Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -63%
Curved Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -47%
Curved Triangle, Hydraulisch, Saginaw
| Bedrijfsdruk [bar] | 76 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -65%
Curved Triangle, Hydraulisch, Luk
| Bedrijfsdruk [bar] | 72 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Luk |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -56%
Elektrisch hydraulisch, TRW, voor voertuigen zonder ESP, Zonder olieleiding
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ESP |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder olieleiding, Zonder kabel |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 229,90 |
- -69%
Elektrisch hydraulisch, voor voertuigen met ESP
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ESP |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 229,90 |
- -55%
Elektrisch hydraulisch, SMI-KOYO
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | SMI-KOYO |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 229,90 |
- -59%
Hydraulisch, No, Zonder riemschijf, ZF
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -74%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 76 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 76 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 129,23 |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 76 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 76 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 129,23 |
- -3%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 205,58 |
- -15%
Geschroefd, Hydraulisch, ZF, Saginaw
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 1 |
| Diameter [mm] | 98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF, Saginaw |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Saginaw / ZF, voor voertuigen zonder airco
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 1 |
| Diameter [mm] | 98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw / ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |