Audi S4 Temperatuursensor
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 2 |
- -48%
Samengeperst, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
- -27%
Zonder afdichtring
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gebogen, 4M0 906 088 K, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 4M0 906 088 K |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 4M0 906 088 AB, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 4M0 906 088 AB |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 670 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Alternatief artikel | 82.1258A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gebogen, 059 906 088 CN, Uitlaatgassenrecirculatieklep aan kromming, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 059 906 088 CN |
| Inbouwplaats | Uitlaatgassenrecirculatieklep aan kromming |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met uitlaatpijpkoeling, 059 919 523A, voor de radiateur
| Alternatief artikel | 82.336 |
| Uitlaatsysteem | Met uitlaatpijpkoeling |
| Voor OE nummer | 059 919 523A |
| Inbouwplaats | Voor de radiateur |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 82.336A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
079 919 523 B, NTC, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Behuizing diameter [mm] | 12 |
| Voor OE nummer | 079 919 523 B |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Geclipst, 058 919 501 A, wit
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Voor OE nummer | 058 919 501 A |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 059 919 501 A, D-vorm, groen
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 8,5 |
| Voor OE nummer | 059 919 501 A |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Vierkantvormig, 059 919 501, donkergroen
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 8,5 |
| Vorm | Vierkantvormig |
| Voor OE nummer | 059 919 501 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Donkergroen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, A 002 542 07 18, 95VW-12A648-BA, 025 906 041 A
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Voor OE nummer | A 002 542 07 18, 95VW-12A648-BA, 025 906 041 A |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -22%
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 434 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 715 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 892 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 215 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.0, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.0 |
| Kabellengte [mm] | 262 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 692 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, met synthetisch vet
| Kleur | Bruin |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 3 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geklemd, 059919501A, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 059919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geklemd, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 059919501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefaansluiting, 04E919501B, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Voor OE nummer | 04E919501B |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefaansluiting, 06K919523, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Voor OE nummer | 06K919523 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.