Audi S4 Temperatuursensor
Schroefaansluiting, 03N919501, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Voor OE nummer | 03N919501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geklemd, 058919501A, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 058919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M10x1
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 026906161 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 4 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20 mm
| Aantal contactpunten (pins) | 4 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20 mm
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geclipst, Geknikt, rechthoekig
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt, rechthoekig |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Naar interieurventilator, Luchtkanaal, grijs
| Inbouwplaats | Naar interieurventilator, Luchtkanaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G 192, G 191, Met afdichtring, Geknikt
| Componentennummer | G 192, G 191 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Geknikt, rechthoekig |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Donkergroen
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Donkergroen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1.5, bruin
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met kabel, D-vorm, zwart
| Voor OE nummer | 0986259194 |
| Kabellengte [mm] | 543, 490 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, zwart, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor katalysator, M14x1,5, gesloten sensorconstructie, PTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.