Fiat Brava Temperatuursensor
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
| Artikelnummer paar | 94.337, 94.025 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 55193203, 55188058, 4708762 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, A11-3617011
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | A11-3617011, 7738223, 1920.3F |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, zwart
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, zwart
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met afdichtring, blauw
| Schakelpunt [°C] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 50,7 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, grijs, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, met veer, grijs
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 16x1,5, 19 mm, rechthoekig
| Voor OE nummer | 60812290 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met afdichtring, blauw
| Schakelpunt [°C] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 51 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, blauw
| Lengte [mm] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 195321101000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 3/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 04067872 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 6081220 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46477022 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46753479 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, 1.880.285, 1.880.193
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.285, 1.880.193, 1.880.175, 1.880.153, 1.880.152, 1.880.146, 1.880.141, 1.880.104, 1.880.103, 1.880.102, 1.880.101, 1.880.099, 1.880.098, 1.880.096, 1.880.095 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.156, 1.880.116
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 1.880.156, 1.880.116, 1.880.115 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 580 151, 580 149
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149, 580 114, 580 113 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 580 193, 580 153
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 153, 580 152, 580 141, 580 108, 580 100 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 580 193, 580 158
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 158, 580 150, 580 149, 580 142, 580 122, 580 121, 580 120, 580 119, 580 117 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.