Fiat Brava Temperatuursensor
M12x1,5, zwart, groen
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, groen, wit |
| Voor artikelnummer | 580 190, 580 170 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, 580 676, 580 583
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 580 676, 580 583, 580 573, 580 571, 580 567, 580 566, 580 565, 580 564, 580 563, 580 469, 580 189, 580 149, 580 122, 580 118, 580 115, 530 286K |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12x1,5, 50 10 412 450, 1338.F9
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 500382599, 50 10 412 450, 1338.F9, 12566778 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Zwart, Met afdichtring, M12x1,5
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
OE EQUIVALENT, M16x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
Lichtblauw, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
- -38%
16x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -5%
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
M 12x1,5, 1338A5
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Stekkeraansluiting, 2 x 2,8 mm, M12 x 1,5, blauw
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -68%
Stekkeraansluiting, M12 x 1,5, Met afdichtring
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen, blauw |
- -70%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, M16 x 1,5, rood
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -69%
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
- -67%
M16x1,50
| Schroefdraadmaat | M16x1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -26%
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
M12x1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -52%
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
Blauw, Met pakking, für BOSCH
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor fabrikant | Für BOSCH |
Lichtblauw, Met pakking, Hoekig
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
M12x1,5, M12 x 1,5, Met pakking, zwart
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Met pakking, grijs
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Grijs |
M12x1,5, groen
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
Met pakking, blauw, wit, lichtblauw
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit, lichtblauw, zwart |
M 16x1,5, rood, IAM
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Kleur | Rood |
| Aantal contacten | 1 |
| Versie | IAM |
Met conische schroefdraad, M16x1.5, NTC
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
M12x1.5, groen, NTC
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -66%
| Voor OE nummer | 0071539828 |
| Totale lengte [mm] | 820 |
| Kabellengte [mm] | 640 |
| Aantal contacten | 2 |
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |