×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Escort Temperatuursensor
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10240-12B1
3/8"-18 NPT, grijs
TS10240-12B1
| Schroefdraadmaat | 3/8"-18 NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 23,03
€ 19,11
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10244-12B1
1/8"-27 NPT, zwart
TS10244-12B1
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPT |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 24,70
€ 20,74
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511038
Stekkeraansluiting, 2 x 2,8 mm, M12 x 1,5, blauw
70511038
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 32,27
€ 8,07
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33030
M14x1,5, wit
33030
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 24,84
€ 14,41
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33200
M12x1,5, blauw
33200
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 23,56
€ 11,54
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33425
Grijs, 3/8x18 NPTF
33425
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
€ 43,90
€ 21,07
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33430
3/8x18 NPTF, grijs
33430
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 45,05
€ 28,37
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33734
3/8x18 NPTF, grijs
33734
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
€ 34,57
€ 15,21
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33735
M 12x1,5, grijs
33735
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 36,92
€ 21,04
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 26
Geschroefd, 3/8 - 18NPT, Zonder pakking
TSE 26
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 34 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | 3/8 - 18NPT |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 50,02
€ 29,02
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0329
M12x1,5, blauw, Met pakking
V40-72-0329
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 6,68
€ 8,55
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 300 163
1/8" - 27 NPTF, NTC, groen
300 163
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 17,29
€ 6,22
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 300 353
1/8" x 27 NPTF, NTC, rood
300 353
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Rood |
€ 17,01
€ 6,46
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 300 675
3/8'' x 18 NPTF, NTC, grijs
300 675
| Schroefdraadmaat | 3/8'' x 18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
€ 30,63
€ 11,64
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 302 139
M 12, NTC, grijs
302 139
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
€ 27,60
€ 9,93
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 302 416
1/8" x 27 NPTF, NTC, zwart
302 416
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 18,11
€ 5,25
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-031
NPT3/8-18, 19MM, BSG 30-840-031
BSG 30-840-031
| Aantal gebruikte contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | NPT3/8-18 |
| Sleutelwijdte | 19MM |
| Componentennummer | BSG 30-840-031 |
€ 5,75
€ 5,35
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-032
M10 x 1, BSG 30-840-032, lila
BSG 30-840-032
| Gewicht [kg] | 0 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Componentennummer | BSG 30-840-032 |
| Kleurmarkering | Lila |
€ 8,14
€ 7,57
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,33
€ 5,88
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 7,05
€ 6,56
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-071
M 12x1,5
BSG 30-840-071
| Gewicht [kg] | 0 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,66
€ 8,06
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-072
1/8-27NPT
BSG 30-840-072
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 8,32
€ 7,74
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-073
3/8" x 18 NPTF, grijs, Rond
BSG 30-840-073
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 9,63
€ 8,95
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-075
1/8" x 27 NPTF, Zonder pakking, Zonder kabel
BSG 30-840-075
| Nettogewicht [kg] | 0 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Technisch informatienummer | 750 @ 25C, 95 @ 80C |
€ 8,25
€ 7,67
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Autlog AS2074
3/8, grijs
AS2074
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 13,12
€ 5,25
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken