×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Escort Temperatuursensor
€ 15,09
€ 4,83
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511084
Schroefaansluiting, 1/8 x 27 NPT, zwart
70511084
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 27 NPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, wit |
€ 24,26
€ 5,34
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511148
Schroefaansluiting, zwart, 1/8 x 27 NPT
70511148
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Kleur frontring | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 27 NPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
€ 11,04
€ 3,64
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511149
Schroefaansluiting, 1/8 x 27 NPT, groen
70511149
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 27 NPT |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 13 |
€ 27,55
€ 4,96
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511518
Stekkeraansluiting, 1/8 x 27NPT, zwart
70511518
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 27NPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 28,75
€ 7,48
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 069
1/8-27NPT, geel
530 069
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel |
€ 7,56
€ 7,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,15
€ 9,15
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,21
€ 10,21
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 165
1/8-27NPT, rood
530 165
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Rood |
€ 19,01
€ 19,01
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 25-840-010
M12x1,5, blauw, BSG 25-840-010
BSG 25-840-010
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Componentennummer | BSG 25-840-010 |
€ 8,39
€ 7,79
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Nissens 207012
3/8"x18NPTF, 25 mm, NTC, Male
207012
| Schroefdraadmaat | 3/8"x18NPTF |
| Sleutelwijdte | 25 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 17,99
€ 16,19
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 215810021003
M12x1,5
215810021003
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 22,13
€ 22,13
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905002
1/8-27NPT, groen
0905002
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 8,60
€ 8,60
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905016
Wit, Hoekig
0905016
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 8,45
€ 8,45
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905031
Lichtblauw, Met pakking, Hoekig
0905031
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 9,61
€ 9,61
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905101
1/8x27 NPTF, groen, paars
0905101
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Kleur | Groen, paars |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Paars |
€ 7,60
€ 7,60
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905127
Zwart, rood/zwart
0905127
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Rood/zwart |
€ 10,09
€ 10,09
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905154
M 12x1,5, grijs, Met pakking
0905154
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 9,98
€ 9,98
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905165
3/8x18 NPTF, grijs
0905165
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
€ 31,84
€ 31,84
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905230
1/8x27 NPTF, zwart
0905230
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,78
€ 8,78
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V20-72-0437
M14x1,5, wit, Met pakking
V20-72-0437
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 6,67
€ 9,20
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V24-72-0053
M12 x 1,5, blauw
V24-72-0053
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 11,23
€ 6,85
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-0024
1/8 x 27 NPT, groen
V25-72-0024
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 27 NPT |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 11,76
€ 9,05
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-0042
1/8" x 27 NPT, zwart
V25-72-0042
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 4,19
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-0045
1/8" x 27 NPT, zwart, Thermostaat
V25-72-0045
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Inbouwplaats | Thermostaat |
€ 5,60
€ 8,63
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-0046
M12 x 1,5, Met afdichtring, grijs
V25-72-0046
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 4,90
€ 7,79
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V25-72-0047
Wit, 3/8" x 18 NPT
V25-72-0047
| Kleurmarkering | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPT |
€ 9,83
€ 11,00
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-0054
6 058 836, 1/8 x 27 NPT
V25-72-0054
| Voor OE nummer | 6 058 836 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 27 NPT |
| Aantal contacten | 1 |
€ 5,78
€ 8,91
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-1025
3/ 8 x 18 NPTF, wit
V25-72-1025
| Schroefdraadmaat | 3/ 8 x 18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Wit |
€ 19,66
€ 24,58
Tijdelijk uitverkocht