Ford Fiesta Temperatuursensor
1/8"x27, 13 mm, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
1/8" - 27 NPTF, groen
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8" - 27 NPTF, rood
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Rood |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8" - 27 NPTF, Met schroefverbinding, wit
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 27 NPTF |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,75
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Sleutelwijdte | 15 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,75, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC
| Kabellengte [mm] | 335 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, met veer, Met afdichtring
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Na roetfilter, M12x1,25, gesloten sensorconstructie
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Kabellengte [mm] | 850 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, lila
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Lila |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, zwart
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8" - 27 NPTF, groen
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,75, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met kabel, Hoekig
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
NTC, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 201 |
| Aantal contacten | 2 |
- -8%
Na roetfilter, M12x1,25
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aantal contacten | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8-27NPT, groen
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8-27NPT, rood
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Rood |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/8" NPT, grijs
| Schroefdraadmaat | 3/8" NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.