Ford Fiesta Temperatuursensor
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aantal contacten | 2 |
- -16%
1/8" - 27 NPTF, Met schroefverbinding, wit
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 27 NPTF |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,75
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Sleutelwijdte | 15 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, met veer, Met afdichtring
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met conische schroefdraad, 1/8"-27 NPTF, NTC
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met conische schroefdraad, 3/8"-18 NPTF, grijs
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-18 NPTF |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met conische schroefdraad, 1/8"-27 NPTF, zwart
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geklemd, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 1089854 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -48%
Geschroefd, 1/8 NPT
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 1057836 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -67%
- -63%
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, groen, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Kleurmarkering | Groen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, zwart
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs, Met pakking
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Groen, met veer, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8" x 27 NPTF, NTC, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/8" x 18 NPTF, grijs, Rond
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, grijs
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, grijs
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8" - 27 NPTF, groen
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,75, zwart
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,75 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8x27 NPTF, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8"-18NPTF, 24 mm, Rond
| Voor OE nummer | 6810428 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-18NPTF |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Lichtgrijs |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.