×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Fiesta Temperatuursensor
Temperatuursensor Metzger 0905510
Grijs, Thermostaat
0905510
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Thermostaat |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 15,97
€ 15,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-4505
12 x 1.5
ECT-4505
| Schroefdraadmaat | 12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 17,42
€ 12,55
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Kavo Parts ECT-4508
3/8 x 18 npt
ECT-4508
| Schroefdraadmaat | 3/8 x 18 npt |
| Aantal contacten | 2 |
€ 17,35
€ 12,49
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-0024
1/8 x 27 NPT, groen
V25-72-0024
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 27 NPT |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 11,76
€ 9,05
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-0041
M12 x 1,75, Met pakking, Ovaal
V25-72-0041
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,75 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 9,96
€ 12,35
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-0042
1/8" x 27 NPT, zwart
V25-72-0042
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 4,19
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,59
€ 17,16
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-0045
1/8" x 27 NPT, zwart, Thermostaat
V25-72-0045
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Inbouwplaats | Thermostaat |
€ 5,60
€ 8,63
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-0046
M12 x 1,5, Met afdichtring, grijs
V25-72-0046
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Grijs |
€ 4,90
€ 7,79
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V25-72-0047
Wit, 3/8" x 18 NPT
V25-72-0047
| Kleurmarkering | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPT |
€ 9,83
€ 11,00
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,20
€ 7,99
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-0054
6 058 836, 1/8 x 27 NPT
V25-72-0054
| Voor OE nummer | 6 058 836 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 27 NPT |
| Aantal contacten | 1 |
€ 5,78
€ 8,91
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V25-72-0134
Recht, Na katalysator, Hoekig
V25-72-0134
| Vorm | Recht |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
€ 67,28
€ 99,57
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-1020
M12 x 1,75
V25-72-1020
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,75 |
| Sleutelwijdte | 15 |
€ 10,22
€ 15,85
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-1025
3/ 8 x 18 NPTF, wit
V25-72-1025
| Schroefdraadmaat | 3/ 8 x 18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Wit |
€ 19,66
€ 24,58
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V25-72-1174
Recht, 1 496 243, NTC, Hoekig
V25-72-1174
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 1 496 243 |
| Kabellengte [mm] | 205 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
€ 105,95
€ 149,39
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V25-72-1241
Zwart, NTC, Zonder kabel, Ovaal
V25-72-1241
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 19,70
€ 24,62
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur NRF 727163
Geschroefd, M10x1.5mm, NTC, Met kabel
727163
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,9 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,88
€ 12,08
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur NRF 727172
Geschroefd, 1/8 NPT
727172
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 1657685 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 NPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 21,8 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 9,56
€ 5,17
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Wagner ETP00005
M14 x 1,5, NTC, Hoekig, zwart
ETP00005
| Aantal nokken | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,055 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 126,29
€ 97,24
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Febi Bilstein 01806
1/8" - 27 NPTF, rood
01806
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Rood |
€ 7,19
€ 4,82
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11914
11914
| Voor OE nummer | 1496243 |
| Totale lengte [mm] | 285 |
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 162,15
€ 162,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 028
1/8-27NPT, geel
530 028
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel |
€ 9,29
€ 9,29
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,08
€ 22,08
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 285
579 950, 579 949, 579 948
530 285
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 579 950, 579 949, 579 948 |
€ 21,39
€ 21,39
Tijdelijk uitverkocht