×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Fiesta Temperatuursensor
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550918
550918
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 38 |
€ 492,54
€ 197,01
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550923
550923
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 57 |
€ 396,07
€ 158,43
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550925
550925
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 38 |
€ 439,46
€ 175,79
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 62 93 6038
Groen, Met pakking, met veer
62 93 6038
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
€ 19,21
€ 10,56
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 714 821 0008
Met conische schroefdraad, 1/8"-27 NPTF, 19mm, NTC
714 821 0008
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 32,27
€ 3,87
- -88%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 714 821 0009
NTC, Met afdichtring
714 821 0009
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 19,81
€ 7,93
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30340-12B1
TS30340-12B1
| Kabellengte [mm] | 160 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 223,85
€ 111,92
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12816
12816
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1914718 |
| Kabellengte [mm] | 845 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 267,12
€ 267,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Swag 99 90 1804
M10 x 1, lila
99 90 1804
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Lila |
€ 8,29
€ 5,38
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor NRF 727124
Geschroefd, 1/8 NPT
727124
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 6108298 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 NPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,47
€ 5,17
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor NRF 727131
Geschroefd, 1/8 NPT
727131
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 1087327 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 NPT |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 14,52
€ 10,60
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor NRF 727143
Geklemd, 3L8A12A648BA, NTC, Met afdichtring
727143
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 3L8A12A648BA |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 11,98
€ 7,07
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82040
1/8"-27NPTF, rechthoekig
82040
| Voor OE nummer | 6635175 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 14,54
€ 8,14
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82057
3/8"-18NPT, rechthoekig
82057
| Voor OE nummer | 1639423 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-18NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Geel |
€ 22,23
€ 22,23
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82060
1/8"-27NPTF, 19 mm, NTC
82060
| Voor OE nummer | 6193368 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,51
€ 6,56
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821003
1/8" 27NPTF, NTC
821003
| Voor OE nummer | 1657685 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" 27NPTF |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Schroefverbinding |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 14,56
€ 13,98
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82107
M 12x1,5, 19 mm, rechthoekig
82107
| Voor OE nummer | 30777334 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtgrijs |
€ 13,90
€ 6,96
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82108
3/8"-18NPTF, 19 mm, rechthoekig
82108
| Voor OE nummer | 4337456 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-18NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 11,98
€ 8,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82109
Grijs
82109
| Voor OE nummer | 1484876 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 9,37
€ 8,52
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82193
M 12x1,75, 19 mm, NTC
82193
| Voor OE nummer | 5040463 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,75 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 15,77
€ 11,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82215
NTC, Ovaal, grijs
82215
| Voor OE nummer | 1089854 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Inbouwdiameter [mm] | 12,5 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 12,96
€ 5,70
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82272
M12x1,75, NTC
82272
| Voor OE nummer | 1770524 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 160 |
€ 14,65
€ 14,65
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82405
3F1Z12A648A, 3/8"x 18 NPTF, 19 mm, NTC
82405
| Voor OE nummer | 3F1Z12A648A |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x 18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 15,26
€ 10,68
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82417
1/8"x27 NPTF, rechthoekig
82417
| Voor OE nummer | 1104480 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,64
€ 12,35
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82471
1/8"x27 NPTF, 19 mm, Ovaal
82471
| Voor OE nummer | 3999215 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 35,34
€ 35,34
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 13.43125
3/8" x 18 NPTF, 2 jaar garantie
13.43125
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 32,32
€ 12,61
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 13.43127
2 jaar garantie
13.43127
| Nettogewicht [g] | 35,5 |
| Voor OE nummer | 7158126 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 32,32
€ 11,95
- -63%
Tijdelijk uitverkocht