×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Fiesta Temperatuursensor
Temperatuursensor Mahle Original TSE 26
Geschroefd, 3/8 - 18NPT, Zonder pakking
TSE 26
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 34 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | 3/8 - 18NPT |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 50,02
€ 29,02
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 29
Samengeperst, Met pakking
TSE 29
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 48,57
€ 21,37
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original TSE 9
Met pakking
TSE 9
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 46,26
€ 20,35
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 300 163
1/8" - 27 NPTF, NTC, groen
300 163
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 17,29
€ 6,22
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 300 353
1/8" x 27 NPTF, NTC, rood
300 353
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Rood |
€ 17,01
€ 6,46
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 300 675
3/8'' x 18 NPTF, NTC, grijs
300 675
| Schroefdraadmaat | 3/8'' x 18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
€ 30,63
€ 11,64
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 302 139
M 12, NTC, grijs
302 139
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
€ 27,60
€ 9,93
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 302 416
1/8" x 27 NPTF, NTC, zwart
302 416
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 18,11
€ 5,25
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 302 716
M 12, NTC, zwart
302 716
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 42,35
€ 16,09
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 302 723
M 12, NTC, zwart
302 723
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
€ 32,43
€ 12,32
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 069
1/8-27NPT, geel
530 069
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 13 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel |
€ 7,56
€ 7,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,15
€ 9,15
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,21
€ 10,21
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 156
1/8-27NPT, groen
530 156
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
€ 17,70
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 165
1/8-27NPT, rood
530 165
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Rood |
€ 19,01
€ 19,01
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,46
€ 31,46
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-030
Harness: 9001-964, grijs, BSG 30-840-030
BSG 30-840-030
| Alternatieve reparatieset | Harness |
| Aantal gebruikte contacten | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Componentennummer | BSG 30-840-030 |
€ 8,19
€ 7,62
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-031
NPT3/8-18, 19MM, BSG 30-840-031
BSG 30-840-031
| Aantal gebruikte contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | NPT3/8-18 |
| Sleutelwijdte | 19MM |
| Componentennummer | BSG 30-840-031 |
€ 5,75
€ 5,35
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-032
M10 x 1, BSG 30-840-032, lila
BSG 30-840-032
| Gewicht [kg] | 0 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Componentennummer | BSG 30-840-032 |
| Kleurmarkering | Lila |
€ 8,14
€ 7,57
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,33
€ 5,88
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 7,05
€ 6,56
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-070
Grijs, 19mm
BSG 30-840-070
| Aantal gebruikte contacten | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19mm |
€ 8,51
€ 7,91
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-071
M 12x1,5
BSG 30-840-071
| Gewicht [kg] | 0 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,66
€ 8,06
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-072
1/8-27NPT
BSG 30-840-072
| Schroefdraadmaat | 1/8-27NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 8,32
€ 7,74
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-073
3/8" x 18 NPTF, grijs, Rond
BSG 30-840-073
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 9,63
€ 8,95
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor BSG BSG 30-840-075
1/8" x 27 NPTF, Zonder pakking, Zonder kabel
BSG 30-840-075
| Nettogewicht [kg] | 0 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Technisch informatienummer | 750 @ 25C, 95 @ 80C |
€ 8,25
€ 7,67
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,36
€ 7,78
- -7%
Tijdelijk uitverkocht