Skoda Temperatuursensor
Geklemd, 059919501A, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 059919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefaansluiting, 03N919501, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Voor OE nummer | 03N919501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geklemd, 058919501A, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 058919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20 mm
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, M 10x1
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 112, 108 |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Temperatuur van [°C] | 108 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 119 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gebogen, 03L 906 088 BS, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 BS |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.121A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, voor voertuigen met airco
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal sensoren | 1 |
| Nominale temperatuur [°C] | 25 |
| Weerstand [Ohm] | 2700 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
- -18%
Gestekt, zwart, NTC, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Kleurmarkering | Geel (amber), blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, blauw, geel |
- -59%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 735 |
| Aantal contacten | 2 |
- -40%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 615 |
| Aantal contacten | 2 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 2 |
- -50%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 2 |
- -6%
Samengeperst, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
- -27%
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 720 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 710 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 825 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 489 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 860 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 680 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 317 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 06K 919 529 K, na roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 460 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Voor OE nummer | 06K 919 529 K |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 780 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 690 |
- -12%
- -26%
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -25%
- -16%