Skoda Temperatuursensor
- -31%
- -19%
- -29%
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -40%
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -16%
- -23%
DENSO, M14x1.5, PTC
| Brutogewicht [g] | 108 |
| Gewicht [g] | 78 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 782 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, M14x1.5, PTC
| Brutogewicht [g] | 74 |
| Gewicht [g] | 44 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 423 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -11%
Geclipst, Geknikt, rechthoekig
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt, rechthoekig |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Naar interieurventilator, Luchtkanaal, grijs
| Inbouwplaats | Naar interieurventilator, Luchtkanaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G 192, G 191, Met afdichtring, Geknikt
| Componentennummer | G 192, G 191 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Geknikt, rechthoekig |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5Q0 907 543A, Geclipst, NTC, Geknikt
| Voor OE nummer | 5Q0 907 543A |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt, rechthoekig |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, blauw
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 4 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor roetfilter
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Na turbolader
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Aantal contacten | 2 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L906088CQ, Met kabel, D-vorm, zwart
| Voor OE nummer | 04L906088CQ |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L906088CT, Met kabel
| Voor OE nummer | 04L906088CT |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
NTC, groen, zwart
| Voor OE nummer | 357919501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Diameter [mm] | 25,5 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06A919501A, NTC, D-vorm, donkergrijs
| Voor OE nummer | 06A919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwdiameter [mm] | 25 |
| Stekkerkleur | Donkergrijs |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20 mm
| Aantal contactpunten (pins) | 4 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.