Thermotec Condensor airco
590 X 375 X 25 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 590 X 375 X 25 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 375 |
| Netdiepte [mm] | 25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
668 X 361 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 668 X 361 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 668 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
640 X 361 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 640 X 361 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
595 X 411 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 595 X 411 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 411 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 505 |
| Netbreedte [mm] | 330 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
600 X 305 X 20 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 600 X 305 X 20 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 305 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
715-391-16, voor voertuigen met/zonder airco, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 715-391-16 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 715 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
605 X 350 X 25 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 605 X 350 X 25 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 605 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 25 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
545 X 442 X 26 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 545 X 442 X 26 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 545 |
| Netbreedte [mm] | 442 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
545-374-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 545-374-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 545 |
| Netbreedte [mm] | 374 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
754-285-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 754-285-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 754 |
| Netbreedte [mm] | 285 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
614-426-17, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 614-426-17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 614 |
| Netbreedte [mm] | 426 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
590 X 361 X 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 590 X 361 X 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
580 X 403 X 28 mm, 82 00 137 650, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 580 X 403 X 28 mm |
| Voor OE nummer | 82 00 137 650 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 403 |
| Netdiepte [mm] | 28 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
615 X 421 X 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 615 X 421 X 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 421 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 336 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
668 X 341 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 668 X 341 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 668 |
| Netbreedte [mm] | 341 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
628-360-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 628-360-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 628 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Zonder droger
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 408 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 556 |
| Netbreedte [mm] | 364 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
618 X 421 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 618 X 421 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 618 |
| Netbreedte [mm] | 421 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 700 |
| Netbreedte [mm] | 395 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
618 X 421 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 618 X 421 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 618 |
| Netbreedte [mm] | 421 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
592 X 420 X 20 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 592 X 420 X 20 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 592 |
| Netbreedte [mm] | 420 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
735 X 331 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 735 X 331 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 735 |
| Netbreedte [mm] | 331 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, voor voertuigen met airco, Zonder droger
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 680 |
| Netbreedte [mm] | 310 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
605-351-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 605-351-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 605 |
| Netbreedte [mm] | 351 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
510 X 376 X 16 mm, 77 00 414 103, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 510 X 376 X 16 mm |
| Voor OE nummer | 77 00 414 103 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
610 X 330 X 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 610 X 330 X 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 330 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
572-393-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 572-393-16 |
| Voor OE nummer | 8200182361 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 572 |
| Netbreedte [mm] | 393 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
480 X 368 X 22 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 480 X 368 X 22 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 480 |
| Netbreedte [mm] | 368 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.