Thermotec Condensor airco
570 X 453 X 0 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 570 X 453 X 0 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 570 |
| Netbreedte [mm] | 453 |
| Netdiepte [mm] | 34 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
665 X 361 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 665 X 361 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
570-396-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 570-396-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 570 |
| Netbreedte [mm] | 396 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
344 X 342 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger, SANDEN
| Afmeetingen radiateur | 344 X 342 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 344 |
| Netbreedte [mm] | 342 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Versie | SANDEN |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
340 X 378 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 340 X 378 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 340 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
510-400-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 510-400-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 400 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
565 X 391 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 565 X 391 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger
| Diepte [mm] | 16 |
| Lengte [mm] | 608 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 608 |
| Netbreedte [mm] | 441 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
715-342-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 715-342-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 715 |
| Netbreedte [mm] | 342 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,2 |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
976064D800, Met droger
| Voor OE nummer | 976064D800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 765 |
| Netbreedte [mm] | 440 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 355 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
670-451-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 670-451-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 451 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
578 X 381 X 0 mm, 168 500 11 54, 168 500 08 54, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 578 X 381 X 0 mm |
| Voor OE nummer | 168 500 11 54, 168 500 08 54 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 578 |
| Netbreedte [mm] | 381 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
689-360-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 689-360-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 689 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
730-374-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 730-374-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 730 |
| Netbreedte [mm] | 374 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
610 X 377 X 22 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 610 X 377 X 22 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 377 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
860 X 361 X 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 860 X 361 X 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 860 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
683-304-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 683-304-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 683 |
| Netbreedte [mm] | 304 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
530-338-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 530-338-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 338 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
600 X 291 X 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 600 X 291 X 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 291 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 359 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
580 X 361 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 580 X 361 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1850 096, Met droger
| Voor OE nummer | 1850 096 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 545 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
605 X 401 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 605 X 401 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 605 |
| Netbreedte [mm] | 401 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
660-373-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 660-373-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 373 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Diepte [mm] | 16 |
| Lengte [mm] | 534 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 534 |
| Netbreedte [mm] | 341 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
710-386-16, 6455.FS, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 710-386-16 |
| Voor OE nummer | 6455.FS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 710 |
| Netbreedte [mm] | 386 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
748 X 395 X 0 mm, FRONT, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 748 X 395 X 0 mm |
| Positie / graad | FRONT |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 748 |
| Netbreedte [mm] | 395 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
608-316-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 608-316-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 608 |
| Netbreedte [mm] | 316 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
640-310-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 640-310-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 310 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
618-490-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 618-490-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 618 |
| Netbreedte [mm] | 490 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.