Thermotec Condensor airco
660 X 348 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 660 X 348 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 348 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
538 X 439 X 0 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 538 X 439 X 0 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 538 |
| Netbreedte [mm] | 439 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
640 X 341 X 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 640 X 341 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 341 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
670 X 318 X 0 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 670 X 318 X 0 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 318 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
560 X 309 X 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 560 X 309 X 16 mm |
| Voor OE nummer | 46821270 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 309 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 300 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
600-355-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 600-355-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 355 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 627 |
| Netbreedte [mm] | 295 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
685-382-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 685-382-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 685 |
| Netbreedte [mm] | 382 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
548 X 295 X 17 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 548 X 295 X 17 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 548 |
| Netbreedte [mm] | 295 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
625-405-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 625-405-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 405 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
700-391-16, 82 00 332 852, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 700-391-16 |
| Voor OE nummer | 82 00 332 852 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 700 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
750-446-20, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 750-446-20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Netlengte [mm] | 750 |
| Netbreedte [mm] | 446 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
775-455-24, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 775-455-24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 775 |
| Netbreedte [mm] | 455 |
| Netdiepte [mm] | 24 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
666-392-12, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 666-392-12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 666 |
| Netbreedte [mm] | 392 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Z osuszaczem, Met droger
| Voor fabrikant | Z osuszaczem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 587 |
| Netbreedte [mm] | 417 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
605 X 350 X 25 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 605 X 350 X 25 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 605 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 25 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
695-358-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 695-358-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 695 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
378-397-20, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 378-397-20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 378 |
| Netbreedte [mm] | 397 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 425 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger, voor voertuigen met stuur links
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 570 |
| Netbreedte [mm] | 310 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 586 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 480 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Z osuszaczem, Met droger
| Voor fabrikant | Z osuszaczem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 352 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
688-420-25, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 688-420-25 |
| Voor OE nummer | 30665563 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 688 |
| Netbreedte [mm] | 420 |
| Netdiepte [mm] | 25 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 635 |
| Netbreedte [mm] | 376 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
615-330-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 615-330-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 330 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
635-428-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 635-428-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 635 |
| Netbreedte [mm] | 428 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 555 |
| Netbreedte [mm] | 298 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
647-464-20, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 647-464-20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 647 |
| Netbreedte [mm] | 464 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
660-305-12, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 660-305-12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 305 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 605 |
| Netbreedte [mm] | 401 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.