Citroën C5 Zuiger
Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Componentennummer | 08-443108-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,61 |
| Komdiameter [mm] | 51,3 |
| Boutlengte [mm] | 72 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,71 |
| Komdiepte 2 [mm] | 4,9 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
| Volume met kolfkom [cm³] | 23,18 |
3.0mm 236 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 87 |
| Componentennummer | 3.0mm 236 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Componentennummer | 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -31%
3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -61%
3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75,6 |
| Componentennummer | 3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -60%
2.0mm 231 P F14, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P F14, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -67%
2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -54%
2mm 231LKZ CK GOE13, 2.5mm 008 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CK GOE13, 2.5mm 008 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -35%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 2.0mm 001IF CK P KV1, For Gen 1 engines
| Cilinderboring [mm] | 84,5 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Versie | For Gen 1 engines |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -58%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.75mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1, For Gen 2 engines
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.75mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Versie | For Gen 2 engines |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -66%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P KV1
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -56%
2.0mm 712 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 77,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -69%
2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1
| Cilinderboring [mm] | 85,2 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,2 |
- -63%
2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1
| Cilinderboring [mm] | 85,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -62%
2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -63%
2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1
| Cilinderboring [mm] | 85,8 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR FE ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF MO P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,8 |
- -63%
| Lengte [mm] | 51,15 |
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,15 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 65940, 60679, 80493 |
| Productienummer | 085 |
| Compressiehoogte [mm] | 29 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,7 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
0,50
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 51,15 |
| Cilinderboring [mm] | 85,5 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,15 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 84465, 65941, 62943 |
| Productienummer | 085 |
| Compressiehoogte [mm] | 29 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,7 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Lengte [mm] | 51 |
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 80493, 65940, 60679 |
| Productienummer | 085214 |
| Compressiehoogte [mm] | 29 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 58 |
| Komdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
| Alleen per set vervangen |
- -85%
| Lengte [mm] | 65,15 |
| Cilinderboring [mm] | 75,6 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 66272, 66271, 66270 |
| Productienummer | 075259 |
| Compressiehoogte [mm] | 41,7 |
| Komdiameter [mm] | 45 |
| Boutlengte [mm] | 61 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,9 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -41%
| Lengte [mm] | 47,5 |
| Cilinderboring [mm] | 77,25 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Componentennummer | 85526, 66481, 66479 |
| Productienummer | 077114 |
| Compressiehoogte [mm] | 27,5 |
| Komdiameter [mm] | 56,8 |
| Boutlengte [mm] | 43 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 5,7 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 3,8 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,048 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -3%
0,60
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Componentennummer | 87205, 87204, 87203 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -24%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 62512, 62510, 62508 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -61%
0,40
| Cilinderboring [mm] | 85,4 |
| Componentennummer | 63253, 63251, 63250 |
| Herstelfase | 0,40 |
- -24%
0,60
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Componentennummer | 87203, 63254, 61969 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -24%
0,60
| Cilinderboring [mm] | 75,6 |
| Componentennummer | 66272, 66271, 66270 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -36%
0,25
| Cilinderboring [mm] | 77,25 |
| Componentennummer | 85526, 66481, 66479 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -26%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 77,5 |
| Componentennummer | 66482, 66480, 62188 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -26%
| Lengte [mm] | 80,75 |
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Boutdiameter [mm] | 28 |
| Componentennummer | 85536, 83643, 83532 |
| Productienummer | 085171 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,75 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 18,3 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
- -23%
| Lengte [mm] | 80,75 |
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Boutdiameter [mm] | 28 |
| Componentennummer | 87205, 87204, 87203 |
| Productienummer | 085171 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,75 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 18,3 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -38%
- -55%
- -60%