Citroën Jumper Zuiger
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 85,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 69,70 |
| Gatdiameter [mm] | 86,50 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 43,40 |
| Komdiameter [mm] | 46,90 |
| Boutlengte [mm] | 66,70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 15,85 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 93 |
| Gatdiameter [mm] | 95,80 |
| Boutdiameter [mm] | 36 |
| Compressiehoogte [mm] | 63 |
| Komdiameter [mm] | 50,50 |
| Boutlengte [mm] | 81 |
| Komdiepte 1 [mm] | 16 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 96,2 |
| Boutdiameter [mm] | 36 |
| Boutlengte [mm] | 81 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 95,8 |
| Componentennummer | 62776, 62774, 62772 |
| Standaardmaat |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. T 3.5 CrK
| Nettogewicht [g] | 56 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 85,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. T 3.5 CrK |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P IKA |
| Standaardmaat |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal
| Lengte [mm] | 72,60 |
| Gatdiameter [mm] | 85,60 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 46,60 |
| Komdiameter [mm] | 51,30 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,70 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. 2,50, 2. 2,00, 1. 2,50
| Gatdiameter [mm] | 95,80 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 2,00, 1. 2,50 |
| Standaardmaat |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Boutlengte [mm] | 69,82 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 69,70 |
| Gatdiameter [mm] | 86,00 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 43,40 |
| Komdiameter [mm] | 46,90 |
| Boutlengte [mm] | 66,70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 15,85 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 69,82 |
| Cilinderboring [mm] | 86,5 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Componentennummer | 65894, 65892, 63268 |
| Productienummer | 086205 |
| Compressiehoogte [mm] | 43,42 |
| Komdiameter [mm] | 46,9 |
| Boutlengte [mm] | 66,85 |
| Komdiepte 1 [mm] | 15,8 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3. DSF 2.5 N, 2. M 2.0 P, 1. T 2.5 CrK
| Nettogewicht [g] | 89 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Cilinderboring [mm] | 94,8 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 N, 2. M 2.0 P, 1. T 2.5 CrK |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK KV1, 2.0mm 005IF NT IKA |
| Standaardmaat |
- -21%
2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 86,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 93,5 |
| Cilinderboring [mm] | 96,2 |
| Boutdiameter [mm] | 36 |
| Componentennummer | 62777, 62775, 62773 |
| Productienummer | 096101 |
| Compressiehoogte [mm] | 63 |
| Komdiameter [mm] | 50,5 |
| Boutlengte [mm] | 81 |
| Komdiepte 1 [mm] | 16 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,095 |
| Herstelfase | 0,40 |
- -44%
Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal
| Lengte [mm] | 72,60 |
| Gatdiameter [mm] | 85,00 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 46,60 |
| Komdiameter [mm] | 51,30 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,70 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 86,25 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 95,8 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50 |
- -60%
1.CR2.P3.CR, 1. 2,50 2. 2,00 3. 2
| Cilinderboring [mm] | 96,2 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1. 2,50 2. 2,00 3. 2 |
| Overmaat [mm] | 40 |
- -53%
1.2,50 2.2,00 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 1.2,50 2.2,00 3.2,50 |
- -60%
1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 94,8 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50 |
| Overmaat [mm] | 40 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 95 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,50 2.2,00 3.2,50 |
| Overmaat [mm] | 60 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.2,00 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.2,00 3.2,00 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.2,00 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 86,5 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.2,00 3.2,00 |
| Overmaat [mm] | 50 |
- -53%
1.3 2.1,75 3.3,5
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 1.3 2.1,75 3.3,5 |
- -55%
1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.2,00 3.3,00
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.2,00 3.3,00 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.2,00 3.3,00
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.2,00 2.2,00 3.3,00 |
| Overmaat [mm] | 50 |
- -53%