Volkswagen Sharan Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 106 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 106 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 106 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 106 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 106 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 106 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 106 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -62%
Hydraulisch, Hub Height 110mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 110mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -67%
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, Hub Height 110mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 110mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, Saginaw/ZF/KYB
| Nettogewicht [kg] | 2,18 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw/ZF/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 110mm, ZF/Saginaw/KYB
| Nettogewicht [kg] | 1,62 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 110mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/Saginaw/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, Hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Triangle, Hydraulisch, Hub height 112mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,57 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub height 112mm |
| Druk (bar) | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, KAYABA, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 90 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
2 jaar garantie, Hydraulisch, ZF
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 100 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 100 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch, ZF
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch, ZF
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 100 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Zwart, Hydraulisch, KAYABA, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
Hydraulisch, 1H0145157OX, Saginaw, Zonder riemschijf
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1H0145157OX |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1113038 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |