×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Sharan Stuurbekrachtigingspomp
Servopomp Lauber 55.0111
Hydraulisch, 2 jaar garantie
55.0111
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 625,13
€ 287,56
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lauber 55.0112
Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
55.0112
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 625,13
€ 287,56
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lauber 55.0183
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, 2 jaar garantie
55.0183
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 436,17
€ 200,64
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lauber 55.4114
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, Zonder riemschijf
55.4114
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 428,84
€ 197,27
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lauber 55.4117
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
55.4117
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Kayaba |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 289,78
€ 110,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Elstock 15-0098
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 110mm, ZF/Saginaw/KYB
15-0098
| Nettogewicht [kg] | 1,62 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 110mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/Saginaw/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
€ 376,72
€ 109,25
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Riemschijf, servopomp Topran 119 514
Zwart, Geanodiseerd, Aluminium, Stuurbekrachtigingspomp
119 514
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Geanodiseerd |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Diameter naafgat [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Inpersdiepte (ET) [mm] | 11 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Inwendige diameter loopvlak [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 119 |
| Aangedreven aggregaten | Stuurbekrachtigingspomp |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
€ 58,77
€ 20,57
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken